Головна сторінка Про компанію

ТРОХИ ПРО НАС

"МКС меблі" - один з лідерів з виробництва м'яких меблів на ринку України. Підприємство почало свою діяльність по виробництву м'яких меблів в червні 1998 року. Більше 20 років ми випускаємо для Вас сучасні меблі високої якості. Фабрика працює тільки з екологічно чистими і сертифікованими матеріалами.


Нашими постачальниками є кращі представники меблевих тканин і фурнітури, що дозволяє збільшити якість продукції, що випускається нами. Наші дизайнери і технологи стежать за останніми модними тенденціями в дизайні меблів і інтер'єрів, здійснюючи строгий контроль над виробництвом, починаючи від розробки моделі і закінчуючи випуском готової продукції.


Якість, тобто і лідерство наших меблів обумовлене новітнім технологічним устаткуванням; високоякісним, постійно таким, що поповнюється асортиментом кращих матеріалів, високим рівнем сервісу і висококваліфікованими фахівцями. Цілі і пріоритети компанії - це задоволений покупець, що означає створення диз

О нас

Ми на ринку більше 20 років

На сьогодні - "МКС" це фабрика з повним циклом виробництва м'яких меблів, починаючи від проектування моделей, закінчуючи випуском якісних, надійних, красивих диванів.

Ми гарант якості

Наші меблі мають сертифікати якості, а також гарантійне і після гарантійне обслуговування. Ми використовуємо тільки кращі і перевірені матеріали, механізми трансформації, м'яких наповнювачів і тканини.

Кваліфікований персонал

У нас працює кваліфікований персонал, який максимально донесе інформацію, що цікавить, вам і вашим близьким. Ставши одного разу нашим клієнтом, ви не захочете шукати інших виробників!

0

Twenty years

We are already on the market
0

We are the guarantor of quality

One hundred percent quality
0

Top brand MKS

We are a market leader
0

Qualified staff

Help you choose the right product