Головна сторінка Каталог файлов

Кухонні меблі меблів МKС

Під кухонними меблями частіше за все мають на увазі саме кутові дивани. Іноді до комплекту входять стільці або пуфи та стіл. За допомогою такого комплекту можна легко створити в кухні комфортні умови для приготування їжі, прийому гостей, організації сімейних сніданків, обідів, вечерь.

Особливості кухонних меблів

Основний елемент такого набору — диван. Оскільки його треба встановлювати в досить маленькому приміщенні, найкраще підходять саме кутові моделі.

За конфігурацією вони бувають такими:

1.    Цільні. Складаються з двох з’єднаних сидінь. Нерідко одна частина більша за іншу, тому конструкція нагадує літеру L.
2.    Модульні. Створюються з кількох окремих секції, що можуть жорстко фіксуватися або просто щільно встановлюватися одна поблизу іншої.
Також бувають U-подібні моделі, що займають багато місця, але підходять для розміщення більшої кількості людей, аніж Г-подібні. Якщо кухня достатньо велика, то за допомогою подібних великих комплектів зручно виконувати зонування простору.

Оббивка може бути м’якою або зі шкіри чи шкірозамінника. Перший варіант естетичніший та комфортніший, а другий більш практичний, бо менше забруднюється та легше миється.
 


Головна » Файли » Кухонні меблі

У разділі матеріалов: 4
Показано матеріалів: 1-4

new