Головна сторінка Каталог файлов

Ліжка меблів МKС

Компанія «МСК меблі» створює якісні сучасні ліжка, що відповідають галузевим стандартам якості та безпеки. Моделі нашого виробництва виділяються на ринку високим рівнем комфортабельності, естетичним зовнішнім виглядом, міцністю та довговічністю.

Особливості продукції, представленої в каталозі

За розмірами розрізняють 4 основних типи ліжок — односпальні, полуторні, двоспальні та кінг-сайз. В залежності від моделі довжина виробу може складати від 180 до 220 см, а ширина — від 70 до 200 см.
Каркас виготовлюється, як правило, з деревини чи сталі. Ми пропонуємо не просто стандартні практичні ліжка, а такі конструкції, що в деякому сенсі являють собою витвори мистецтва. Своїм виглядом вони легко стануть прикрасою спальні, що дуже важливо, адже даний об’єкт в кімнаті займає центральне положення. Масивні фігурні бильця узголів’я роблять конструкцію шикарною, подібною до тих ліжок, що використовувалися століття тому в покоях монарших осіб.

Також в асортименті компанії «МКС меблі» є двоярусні ліжечка для малюків і бюджетні моделі, розроблені для людей, що надають перевагу економії та мінімалістичному стилю.
 


Головна » Файли » Ліжка

У разділі матеріалов: 26
Показано матеріалів: 1-12
Страницы: 1 2 3 »

new
1-12 13-24 25-26