Головна сторінка Каталог файлов

Іграшки і пуфи меблів МKС

Пуф — це м’який аналог табуретки, маленького стільця. Він розрахований на одну людину, має цокольну основу, спинка та підлокітники відсутні, сидіння оббите, може бути фіксованим або навіть відкидним, якщо в конструкції передбачено відсік для зберігання речей. В даному розділі каталогу компанії «МКС меблі» представлені пуфи, а також просто красиві м’які іграшки для дітей.

Особливості та переваги нашої продукції

В асортименті фірми зібрані десятки моделей іграшок, що зображують казкових героїв, стилізованих звірят і комах, мультиплікаційних персонажів. Особливої уваги заслуговують багатофункціональні іграшки, які не тільки гарно виглядають та є приємними на дотик, а і можуть використовуватися в якості повноцінних пуфів чи подушок.

Для дорослої аудиторії в нас розроблена лінія великогабаритних пуфів-крісел, які можна розміщувати ні тільки вдома, а і в розважальних закладах, в приміщеннях для відпочинку. 
Вся продукція відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Компанія «МКС» закуповує матеріали тільки у перевірених компаній постачальників, ретельно перевіряє якість кожної партії тканини.

 


Головна » Файли » Іграшки і пуфи

У разділі матеріалов: 2
Показано матеріалів: 1-2

new