Головна сторінка Каталог файлов

Дивани прямі меблів МKС

Один з найпопулярніших типів диванів на ринку — прямі моделі. Вони розрізняються за дизайном, методом трансформації, матеріалами виготовлення та кольором. Якщо ви бажаєте купити диван, що розкладатиметься, зверніть також увагу на те, які пружини та матрац використані в конструкції. В якості наповнювача в сучасних меблях найчастіше використовується пінополіуретан, але деякі споживачі надають перевагу пружинним блокам.

Особливості та переваги прямих диванів

За багатьма параметрами цей тип конфігурації є більш зручним за інші. Ось лише декілька причин, з яких покупці обирають саме таку меблеву продукцію:

1.    Нескладно знайти в кімнаті ділянку під розміщення такої конструкції. Можна встановлювати уздовж стіни (необов’язково в куті) або в центрі приміщення.
2.    Органічно доповнює інтер’єр, поєднується з іншими об’єктами — комодами, сервантами, кріслами, журнальними столами тощо.
3.    Має достатньо простору для того, аби можна було з комфортом лежати та сидіти. Може бути оснащеним функціональними елементами — широкими підлокітниками, нішами для зберігання спальної білизни, полками та шухлядами.

Прямі дивани виробництва компанії «МКС меблі» оснащаються ефективними механізмами розкладання. Споживач за декілька секунд, виконавши прості дії, може збільшити кількість спальних місць з 1 до 2, а потім знову скласти конструкцію, коли знадобиться отримати більше вільного простору в кімнаті.
 


Головна » Файли » Дивани прямі

У разділі матеріалов: 27
Показано матеріалів: 1-12
Страницы: 1 2 3 »

new
1-12 13-24 25-27