Головна сторінка Каталог файлов

Модульні системи меблів МKС

Модульні меблеві системи — це практичне і сучасніше рішення, що дозволяє споживачу обставляти кімнату найзручнішим способом та хоч кожного тижня змінювати інтер’єр під власні потреби. Модулі можна поєднувати будь-яким чином, створюючи декілька окремих крісел та диван або одне велике спальне місце, чи комфортний Г-подібний острівок.

Переваги пропозиції

Комплект складається з кількох модулів, котрі можуть бути як однаковими, так і різними за розміром та формою. Вони оснащені спеціальними кріпленнями, за допомогою яких можна з’єднувати окремі частини поміж собою та фіксувати, створюючи конструкції, що відповідають поточним потребам. 
Наприклад, зранку ви розберете їх на крісла та пуфи, аби створити комфортні умови для проведення вечірки. А ввечері складете кілька зручних ліжок, щоб гості могли залишитися ночувати. Завдяки таким особливостям ці системи також називають терміном «меблевий конструктор».

Основні плюси подібних систем:
•    привабливий дизайн, 
•    універсальність,
•    компактність,
•    мобільність.

Такий набір є набагато практичнішим, аніж будь-які інші типи гарнітурів. Фірма «МКС меблі» виробляє модульні комплекти, що відповідають потребам споживачів, а також галузевим нормативам якості та безпеки.


Головна » Файли » Модульні системи

У разділі матеріалов: 5
Показано матеріалів: 1-5

new